Yhteystiedot

Ankkuri -toiminta

Pykäläkuja 1 80100 Joensuu

Erityisnuorisotyöntekijä
Jarkko Riikonen
p. 050 572 5123
jarkko.riikonen@joensuu.fi

Etsivä  nuorisotyöntekijä
Niina Pippuri
p. 050 311 9553
niina.pippuri@joensuu.fi

Eno YC App Test

Alapappilantie 6D 81200 ENO

Enon nuorisotila

Alapappilantie 6D 81200 ENO

Yhteisöohjaaja
Jenny Kolehmainen
P. 044 576 7255
jenny.kolehmainen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Pinja Parkkinen
p. 050 311 9129
pinja.parkkinen@joensuu.fi

Etsivä nuorisotyö

Koskikatu 5-7 80100 Joensuu

Käyntiosoite: Koskikatu 7, 80100 Joensuu

Etsivän nuorisotyön yleisnumero
p.050 471 4421

Etsivän nuorisotyöntekijöiden yhteystiedot

Johanna Pirhonen
p. 050 338 1520
johanna.pirhonen@joensuu.fi

Joonatan Soininen
p. 050 362 6833
joonatan.soininen@joensuu.fi

Niina Tikka
p. 050 331 6143
niina.tikka@joensuu.fi

Henna-Riikka Uuksulainen
p. 050 331 7534
henna-riikka.uuksulainen@joensuu.fi

Hammaslahden nuorisotila

Opettajantie 3b 82200 HAMMASLAHTI

Nuoriso-ohjaaja
Petja Hamunen
p. 050 549 5143
petja.hamunen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Leena Heikkinen
p. 050 352 3464 
leena.heikkinen@joensuu.fi

Hammaslahti YC App Test

Opettajantie 3 b 82200 HAMMASLAHTI

Harrastepankki

Torikatu 17 80100 Joensuu

Erityisnuorisotyöntekijä
Heikki Lehmus
050 362 6832
heikki.lehmus@joensuu.fi

Heinävaara YC App Test

Isäntäläntie 1 82110 HEINÄVAARA

Heinävaaran nuorisotila

Isäntäläntie 1 82110 Joensuu

Hyvinvointiohjaaja
Miia Tuunanen
p. 050 412 0657 
miia.tuunanen@joensuu.f

Nuoriso-ohjaaja, vs.
Millamalla Holopainen
p. 050 560 5583
millamalla.holopainen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Janne Hyttinen
p. 0500 177 402
janne.hyttinen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja / oppisopimusopiskelija
Niina Holopainen
p. 050 469 9243
niina.holopainen@joensuu.fi

 

Kiihtelysvaara Suojapirtti

Tulrompsuntie 2 82140 Kiihtelysvaara

Nuoriso-ohjaaja, vs.
Millamalla Holopainen
p. 050 560 5583
millamalla.holopainen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja / oppisopimusopiskelija
Niina Holopainen
p. 050 469 9243
niina.holopainen@joensuu.fi

Kiihtelysvaara YC App Test

Tulrompsuntie 2 82140 KIIHTELYSVAARA

Nuoriso APP testi

Länsikatu 15 80110 JOENSUU

JP Mattila

Nuorisokeskus Whisper

Torikatu 17 80100 Joensuu

Nuoriso-ohjaaja
Eija Westerman
p. 050 524 6257
eija.westerman@joensuu.fi

Vastaava nuoriso-ohjaaja
Maria Puranen
p. 050 362 6830
maria.puranen@joensuu.fi

Rantakylän nuorisotila BOBO

Pataluodonkatu 2 80160 Joensuu

Nuoriso-ohjaaja
Mirko Byman
050 409 6129
mirko.byman@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Emilia Hyvärinen
050 409 8831
emilia.hyvarinen@joensuu.fi

Yhteisöohjaaja
Jose Martin
0505636707
jose.martin@joensuu.fi

Rantalylä YC App Test

Pataluodonkatu 2 80160 Joensuu

Reijola YC App Test

Urheilupuistontie 2 80330 REIJOLA

Reijolan nuorisotila, Yhteisötalo

Urheilupuistontie 2 80330 REIJOLA

Nuoriso-ohjaaja
Leena Heikkinen
p. 050 352 3464
leena.heikkinen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Petja Hamunen
p. 050 549 5143
petja.hamunen@joensuu.fi

Sinkkola YC App Test

Pesolantie 2 80140 JOENSUU

Sinkkolan nuoriso- ja asukastalo

Pesolantie 2 80140 Joensuu

Nuoriso-ohjaaja
Tiina Karttunen
p. 050 325 3367
tiina.karttunen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Antti Nevonmaa
050 349 2171
antti.nevonmaa@joensuu.fi

Tuupovaara YC App Test

Urheilutie 10 82730 TUUPOVAARA

Tuupovaaran nuorisotalo

Urheilutie 10 82730 TUUPOVAARA

Yhteisöohjaaja
Janne Hyttinen
p. 0500 177 402
janne.hyttinen@joensuu.fi


Nuoriso-ohjaaja / oppisopimusopiskelija
Sari Kasuri
p. 050 336 3944
sari.kasuri@joensuu.fi

Uimaharju YC App Test

Honkajoentie 2 81280 UIMAHARJU

Uimaharjun nuorisotila

Honkajoentie 2 81280 UIMAHARJU

Nuoriso-ohjaaja
Pinja Parkkinen
p. 050 311 9129
pinja.parkkinen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Jenny Kolehmainen
P. 044 576 7255
jenny.kolehmainen@joensuu.fi

Whisper YC App Test

Torikatu 17 80100 JOENSUU