Yhteystiedot

Ankkuri -toiminta

Pykäläkuja 1 80100 Joensuu

Erityisnuorisotyöntekijä
Jarkko Riikonen
p. 050 572 5123
jarkko.riikonen@joensuu.fi

Enon nuorisotila

Enon kirjasto, Alapappilantie 6D 81200 ENO

Yhteisöohjaaja
Jenny Kolehmainen
P. 044 576 7255
jenny.kolehmainen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Maria Puranen
p. 050 311 9129
maria.puranen@joensuu.fi

Etsivä nuorisotyö

Koskikatu 5-7 80100 Joensuu

Käyntiosoite: Koskikatu 7, 80100 Joensuu

Etsivän nuorisotyön yleisnumero
p.050 471 4421

Etsivän nuorisotyöntekijöiden yhteystiedot
Saara Ahosola
p. 050 331 9553
saara.ahosola@joensuu.fi

Johanna Pirhonen
p. 050 338 1520
johanna.pirhonen@joensuu.fi

Joonatan Soininen
p. 050 362 6833
joonatan.soininen@joensuu.fi

Niina Tikka
p. 050 331 6143
niina.tikka@joensuu.fi

Juha Uusitalo
p. 050 331 7534
juha.uusitalo@joensuu.fi

Hammaslahden nuorisotila

Opettajantie 3b 82200 HAMMASLAHTI

Nuoriso-ohjaaja
Petja Hamunen
p. 050 549 5143
petja.hamunen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Leena Heikkinen
p. 050 352 3464 
leena.heikkinen@joensuu.fi

Harrastepankki

Torikatu 17 80100 Joensuu

Erityisnuorisotyöntekijä
Heikki Lehmus
050 362 6832
heikki.lehmus@joensuu.fi

Heinävaaran nuorisotila

Isäntäläntie 1 82110 Joensuu

Hyvinvointiohjaaja
Miia Tuunanen
p. 050 412 0657 
miia.tuunanen@joensuu.f

Nuoriso-ohjaaja
Talvikki Tanskanen
p. 0500 177 402
talvikki.tanskanen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Janne Hyttinen
p. 050 560 5583
janne.hyttinen@joensuu.fi

Nuorsio-ohjaaja / oppisopimusopiskelija
Niina Holopainen
p. 050 469 9243
niina.holopainen@joensuu.fi

 

Kiihtelysvaara Suojapirtti

Tulrompsuntie 2 82140 Kiihtelysvaara

Nuoriso-ohjaaja, vs.
Janne Hyttinen
p. 050 560 5583
janne.hyttinen@joensuu.fi

Nuorisokeskus Whisper

Torikatu 17 80100 Joensuu

Nuoriso-ohjaaja
Eija Westerman
p. 050 524 6257
eija.westernan@joensuu.fi

Vastaava nuoriso-ohjaaja
Sanna Oikarinen
p. 050 362 6830
sanna.oikarinen@joensuu.fi

Nuorsio-ohjaaja / oppisopimusopiskelija
Niina Holopainen
p. 050 469 9243
niina.holopainen@joensuu.fi

Rantakylän nuorisotila BOBO

Pataluodonkatu 2 80160 Joensuu

Nuoriso-ohjaaja
Henna-Riikka Uuksulainen
0504098831
henna-riikka.uuksulainen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Mirko Byman
0504096129
mirko.byman@joensuu.fi

Yhteisöohjaaja
Jose Martin
0505636707
jose.martin@joensuu.fi

Reijolan nuorisotila, Yhteisötalo

Urheilupuistontie 2 80330 REIJOLA

Nuoriso-ohjaaja
Leena Heikkinen
p. 050 352 3464
leena.heikkinen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Petja Hamunen
p. 050 549 5143
petja.hamunen@joensuu.fi

Sinkkolan nuoriso- ja asukastalo

Pesolantie 2 80140 Joensuu

Nuoriso-ohjaaja
Tiina Karttunen
p. 050 325 3367
tiina.karttunen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Antti Nevonmaa
050 349 2171
antti.nevonmaa@joensuu.fi

Tuupovaaran nuorisotalo

Urheilutie 10 82730 TUUPOVAARA

Nuoriso-ohjaaja
Talvikki Tanskanen
p. 0500 177 402
talvikki.tanskanen@joensuu.fi

Uimaharjun nuorisotila

Honkajoentie 2 81280 UIMAHARJU

Nuoriso-ohjaaja
Maria Puranen
p. 050 311 9129
maria.puranen@joensuu.fi

Nuoriso-ohjaaja
Jenny Kolehmainen
P. 044 576 7255
jenny.kolehmainen@joensuu.fi